• Lt
  • Lv
  • Ru
  • warning: Illegal string offset 'session_id' in /home/procoachin/domains/procoaching.eu/public_html/includes/form.inc on line 1339.
  • warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/procoachin/domains/procoaching.eu/public_html/includes/form.inc on line 1339.
  • warning: Illegal string offset 'captcha' in /home/procoachin/domains/procoaching.eu/public_html/includes/form.inc on line 1339.
  • warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/procoachin/domains/procoaching.eu/public_html/includes/form.inc on line 1339.

Kaip tapti programos dalyviu?

Tapti programos dalyviu gali kiekvienas! Gal Jūs esate mama/tėtis, o galbūt močiutė/senelis, o gal vaiko globėjas? O gal Jūs esate pedagogas, atviras pokyčiams? Jeigu susidomėjote mūsų siūloma T.E.T. programa ar kitomis Dr. Thomas’o Gordono programomis ir manote, kad Jūsų bendruomenei būtų vertinga jas diegti – šiuo metu Jums siūlomą puikią progą tą padaryti! Nuo š. m. gegužės mėnesio kviečiame vaikų darželius, mokyklas, gimnazijas ir kitas vaikų švietimo ir ugdymo įstaigas bendradarbiauti!

Ką reikia padaryti?

Pirmas žingsnis – Pakvieskite mus!

Mūsų sertifikuoti Dr. Thomaso Gordono programų instruktoriai gali atvykti į Jūsų ugdymo įstaigą ir kryptingu darbu prisidėti prie Jūsų auklėtinių asmenybių ugdymo.

Pakvieskite, ir mes atvyksime į Jūsų ugdymo įstaigą pristatyti tėveliams, pedagogams ir ugdytiniams naujas vaikų auklėjimo metodologijas, mes supažindinsime juos su efektyviais auklėjimo įrankiais, padedančiais tėveliams ir mokytojams konstruktyviai bendrauti su vaikais ir paaugliais, bei kurti pagarbius tarpusavio santykius.

Ši, mūsų veikla savanoriška, todėl pristatymai yra visiškai nemokami.

Dr. Thomas‘o Gordon‘o programų pristatymus organizuojame darželiuose, mokyklose, dienos centruose ir kitose vaikų švietimo ir ugdymo vietose.

Jei esate tokios organizacijos atstovas (o jeigu mama, tėvelis, močiutė, senelis ar pan. – paskatinkite įstaigos vadovą), užpildykite žemiau esančią formą ir per 3 dienas mes su Jumis susisieksime, atsakysime į rūpimus klausimus, jei turėsite specialių poreikių, susijusių su Jūsų auklėtiniais, juos aptarsime ir prieisime prie bendrų krypčių, kaip geriausia bendradarbiauti.

Antras žingsnis – jei pristatymo metu viena ar kita programa pasirodys naudinga Jūsų institucijai, kartu su įstaigos vadovu sutarsime dėl programos diegimo eigos.

Kviečiame vaikų darželius, mokyklas, gimnazijas ir kitas vaikų švietimo ir ugdymo įstaigas bendradarbiauti.

Registracija į Dr. Thomas‘o Gordon‘o. Programų pristatymą švietimo ir ugdymo įstaigose