• Lt
  • Lv
  • Ru

Kurkime pokyčius vaiko gyvenime kartu!

Sveikas ir laimingas vaikas – tai vaikas, kuris auga mylinčioje, saugioje aplinkoje.

Lietuvoje net 11350 vaikų stokoja tokios aplinkos – jie gyvena rizikos sąlygomis: skurde, patiria smurtą ir atstūmimą, praranda galimybes mokytis ir kurti savo ateitį.

Tačiau įrodyta, kad:
  • Vaikų socialinių įgūdžių ir lyderystės ugdymas
  • Vaikų švietimas ir asmenybės vystymas
  • Tinkamas dėmesys vaikams ir jų išklausymas padeda įgalinti pačius vaikus ištrukti iš žalingo skurdo ir nevilties rato.

Mes norime sukurti teigiamus ir tvarius pokyčius vaikų, gyvenančių nepalankiomis sąlygomis, gyvenime. Jūs turite išskirtinę galimybę prisidėti prie šių pokyčių ir padovanoti vaikams kruopštelę džiaugsmo, kuris reikšmingai praturtins jų gyvenimą ir ateitį.

Tapkite VšĮ „Pro Coaching“ projekto „Įgalinkime vaikus ištrūkti iš nelaimingo gyvenimo rato“ rėmėju – kiekvienas Jūsų paaukotas litas padės siekiant nutraukti skurdo ir socialinės atskirties skurdo ratą, kuriame šiuo metu gyvena Lietuvos vaikai.

Paremti projektą galite šiais būdais:
  1. Apsilankę aukojimo portale www.aukok.lt ir prie projekto aprašo užpildę elektroninę aukojimo formą. Jūsų aukos suma bus tokia, kokią Jūs nuspręsite, norite skirti projektui. 
  2. Prie projekto aprašo www.aukok.lt yra mokėjimo rekvizitai, kuriuos atsispausdinę galite atlikti mokėjimą bet kurio banko skyriuje ar internetu. 
  3. Jūsų norimą aukos sumą galite pervesti tiesiogiai į VšĮ „Pro Coaching“ sąskaitą LT677300010111799595 (Swedbank, AB). Pavedimo paskirtyje nurodykite – Projektui „Y.E.T. – vaikų dienos centrams“. 
  4. Prie projekto įgyvendinimo galite prisidėti ir kitais būdais – skirti kanceliarinių priemonių, organizavę nemokamas leidybos ir mokomosios medžiagos išleidimo paslaugas, kt. Tokiu atveju kviečiame kreiptis į VšĮ „Pro Coaching“ atstovus, kontaktais: +370 655 79426, arba elektroniniu paštu.

Kurkime pokyčius vaiko gyvenime kartu!