• Lt
  • Lv
  • Ru

Atsiliepimai

Jaučiu, kad išmokau gyvenimiškų įgūdžių pagrindų – esu šokiruotas, kaip stipriai jie pakeis mano gyvenimą į gerąją pusę!

P.E.T. man buvo lyg šokas. Taikau Pranešimus-Aš ir Aktyvų Klausymąsi kasdien – bendraudamas su žmona, sūnumi. Kartą pasakiau jam telefonu „Apgailestauju dėl savo primygtinumo tavo atžvilgiu. Tai buvo klaida – tu turėtum jaustis vienišas ir nesuprastas“. Mano nuostabai, po šių žodžių sūnus pratrūko ašaromis ir kiek vėliau pasakė - „Tėti, niekada gyvenime nesijaučiau toks laimingas. Niekada nemaniau, kad taip gali įvykti“. Dabar šeimoje galime išreikšti giliausius jausmus, mintis, padėti vieni kitiems. Esu labai laimingas. Niekada nenustosiu būti dėkingas savajam P.E.T. mokytojui už tai.

Atstačiau pasitikėjimą savaisiais vaikų auklėjimo įgūdžiais – ačiū naujai išmoktiems įgūdžiams. Daug kur mokinama būti „empatiškais“, tačiau niekur kitur mokinama „kaip“ tokiu būti. Atsakymas buvo Aktyvus Klausymasis, o Metodas III padeda išspręsti problemas ir konfliktus, ko anksčiau nebūčiau sugebėjusi.

P.E.T. įgūdžių taikymas beveik visada iš karto duoda norimą rezultatą, todėl jaučiuosi labiau pasitikintis tiek savaisiais tėvystės įgūdžiais, tiek savini asmeniškai.

P.E.T. įgūdžiai yra gerai suprantami ir lengvai pritaikomi. Tačiau jie itin stipriai įtakoja tai, kaip aš ir mano vaikai bendraujame tarpusavyje.